Penentu kedudukan servo muatan berat 2 paksi
Dimensi Penentu Posisi

Penerangan
- Bagaimanakah kedudukan L 2 paksi ini bergerak?
1 paksi boleh berputar 360° secara mendatar, 1 paksi yang lain boleh berputar 360° ke kiri dan ke kanan
Posisi kimpalan biasanya terdiri daripada mekanisme slewing meja kerja dan mekanisme pusing ganti, yang membolehkan benda kerja yang dipasang pada meja kerja berada dalam sudut kimpalan atau pemasangan yang diingini dengan mengangkat, pusing ganti dan slewing meja kerja.
- Bagaimanakah penentu kedudukan berfungsi?
Siri kedudukan kimpalan adalah jenis condong sisi, jenis putaran kepala dan ekor, jenis putaran mengangkat kepala dan ekor, jenis condong kepala dan ekor dan jenis putaran berganda, dan sebagainya.
Ia boleh dipadankan dengan manipulator kimpalan untuk dibentuk menjadi mesin kimpalan khas automatik, dan ia juga dipadankan dengan peralatan persisian robot dan robot untuk merealisasikan automasi kimpalan. Dan kami juga boleh membuat kedudukan kimpalan tersuai mengikut keperluan bahan kerja dan teknologi pelanggan yang berbeza.
Diameter Posisi
| Model | JHY4030L-080 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Penebat Motor | F |
| Meja putar | Diameter 800mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Kira-kira 400kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Permohonan
Alat ganti kereta, alat ganti basikal, alat ganti kereta, perabot keluli, tenaga baharu, struktur keluli, jentera pembinaan, peralatan kecergasan, dan sebagainya.
Produk utama kedudukan kimpalan kami
Penentu kedudukan kimpalan jenis putar kepala-ekor 1 paksi
Penentu kedudukan kimpalan putar menegak kepala-stok 1 paksi
Penentu kedudukan kimpalan berputar mendatar 1 paksi
Penentu kedudukan kimpalan jenis P 2 paksi
Penentu kedudukan kimpalan jenis U 2 paksi
Penentu kedudukan kimpalan jenis L 2 paksi
Penentu kedudukan kimpalan mendatar 3 paksi
Penentu kedudukan kimpalan flip 3 paksi atas-bawah
Pakej: Kes kayu
Masa penghantaran: 40 hari selepas pembayaran awal diterima
Soalan Lazim
1. S: bolehkah penentu kedudukan anda berfungsi dengan robot Fanuc saya?
J: Ya
2. Bolehkah penentu kedudukan anda bergerak selari dengan robot ABB saya?
A: Ya, pasang sahaja motor jenama yang sama seperti robot anda pada positoner.
3. S: Bagaimanakah kedudukan dikawal?
A: Apabila anda menggunakan robot JHY, maka ia boleh dikawal oleh sistem kawalan robot kami; apabila anda menggunakan robot jenama lain, kami boleh melengkapkan kedudukan dengan kabinet PLC untuk berfungsi dengan robot anda.






