Stesen kerja robotik kimpalan aluminium keluli tahan karat 6 Paksi
Penerangan
Penentu kedudukan 2 paksi boleh mencapai putaran mendatar ±180° dan putaran putar balik.
Putaran penentu kedudukan dikawal oleh kabinet kawalan yang bersambung di bawah kabinet kawalan robot. Semasa proses kimpalan, ia dapat merealisasikan pergerakan serentak antara robot dan penentu kedudukan.
Penentu kedudukan ini sesuai untuk benda kerja yang perlu dikimpal pada pelbagai sudut dan boleh digunakan dengan robot kimpalan untuk kerja kimpalan yang lebih fleksibel dan untuk meningkatkan kecekapan dan kualiti kimpalan.
Parameter teknikal kedudukan
| Model | JHY4030P-080 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Penebat Motor | F |
| Meja Kerja | Diameter 800mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Kira-kira 400kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Komponen stesen kerja robot
| Produk | Kuantiti |
| Robot kimpalan 6 paksi | 1 set |
| Penentu kedudukan 2 paksi | 1 set |
| Sumber kuasa kimpalan | 1 set |
| Obor kimpalan | 1 set |
| Kotak kawalan | 2 keping |
| Stesen pembersihan obor | 1 set |
| Rel linear robot | *m (pilihan) |
| Sensor laser | 1 set (pilihan) |
| Langsir lampu keselamatan | 1 set (pilihan) |
| Pagar keselamatan | *m (pilihan) |
Mengapa memilih kami?
1. Kami adalah salah satu daripada kumpulan untuk pengeluar robot kimpalan di China.
2. Kami bukan sahaja pengeluar robot tetapi kami juga menghasilkan penentu kedudukan.
3. Lebih daripada 10 tahun pengalaman dalam projek bersepadu robotik.
4. Sistem kawalan robot mudah dikendalikan dan stabil untuk digunakan.
5. Sistem kawalan robot boleh mengawal sehingga 12 paksi.
6. Produk kami telah dijual kepada lebih daripada 30 daerah di Asia Tenggara, Asia Barat, Eropah, Amerika Utara, Amerika Selatan, Australia, dan sebagainya.













