Stesen kerja robotik kimpalan aluminium keluli tahan karat 6 Paksi

Ciri
1. Reka bentuk kabel terbina dalam robot membolehkan robot bergerak tanpa gangguan dan susun atur stesen kerja kemas dan teratur
2. Kabinet kawalan robot boleh mengawal sehingga 11 paksi, mengelakkan penyahpepijatan PLC yang kompleks dan pendudukan ruang
3. Robot JHY dan penentu kedudukan boleh disegerakkan, dan robot boleh mengimpal secara serentak apabila penentu kedudukan berputar, menjadikan stesen kerja ini amat sesuai untuk kimpalan bulat.
4. Pelbagai jenis peralatan sampingan disediakan, seperti sensor laser, langsir lampu keselamatan dan pagar keselamatan.
5. Sistem kawalan mengandungi beberapa pakej proses kimpalan, yang membolehkan mod kimpalan yang berbeza digunakan untuk bahan kerja yang berbeza.
Parameter teknikal kedudukan
| Model | JHY4030D-080 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Penebat Motor | F |
| Meja Kerja | Diameter 800mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Kira-kira 400kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Komponen stesen kerja robot
1. Robot kimpalan:
Jenis: Robot kimpalan MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot kimpalan TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot kimpalan laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Penentu Posisi
Model: JHY4030D-080
Jenis: Penentu posisi berputar mendatar 1 paksi
3. Sumber kuasa kimpalan
Jenis: Sumber kuasa kimpalan 350A/500A
4. Pistol kimpalan
Jenis: pistol sejukan udara, pistol sejukan air, pistol tolak-tarik
5. Stesen pembersihan obor:
Model:SC220A
Jenis: Pembersih obor kimpalan pneumatik automatik
Periferal stesen kerja robot lain
1. Rel penggerak robot
Model: JHY6050A-030
2. Sensor laser (pilihan)
Fungsi: pengesanan kimpalan, kedudukan.
3. Langsir lampu keselamatan (pilihan)
Jarak perlindungan: 0.1-2m, 0.1-5m; ketinggian perlindungan: 140-3180mm
4. Pagar keselamatan (pilihan)
5. Kabinet PLC (pilihan)












