Lengan robot kimpalan 6 paksi dengan kedudukan berputar 3 paksi
Parameter teknikal kedudukan
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Penebat Motor | F |
| Meja Kerja | 1800X800mm / 2500X800mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Lebih kurang 1600kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Penerangan
Penentu kedudukan 3 paksi boleh diputar secara mendatar secara keseluruhan dan kedua-dua meja kerja boleh dibalikkan dan diputarkan supaya pekerja boleh berdiri di satu sisi untuk memuat dan memunggah bahan. Mengurangkan tenaga kerja pekerja dan meningkatkan kecekapan kerja dengan ketara.
Anda boleh menukar susun atur stesen mengikut situasi di lapangan. Peralatan periferal yang boleh anda pilih termasuk: stesen obor bersih, pemusing posisi, sistem pengesanan laser, kotak kawalan jauh, dan sebagainya. Kami boleh menawarkan latihan teknologi percuma.
Dua jenis kedudukan kimpalan 3 paksi untuk pilihan:
Gambar kiri: Penentu kedudukan kimpalan berputar mendatar 3 paksi
Gambar kanan: Penentu kedudukan kimpalan berputar menegak 3 paksi
Pilih muatan (muatan standard 300kg/500kg/1000kg) dan saiz meja kerja (saiz standard 1800*800mm atau 2500*800mm) yang sesuai untuk bahan kerja anda! Kami juga menerima penyesuaian!
Bahan
Kimpalan Keluli Tahan Karat
Kimpalan Aluminium
Kimpalan Keluli Karbon
Kimpalan tiub/paip/plat tergalvani
Kimpalan Gulungan Sejuk
Pakej:Kes kayu
Masa penghantaran:40 hari selepas prabayaran diterima
Soalan Lazim
1. Apakah konfigurasi minimum untuk stesen kimpalan?
A: Satu robot dan satu meja kimpalan. Untuk bahagian yang rumit, penentu kedudukan mungkin diperlukan, jika anda mahukan kecekapan kerja yang lebih tinggi, dua penentu kedudukan adalah pilihan yang baik.
2. Apakah yang disertakan dalam keseluruhan sistem robot kimpalan?
A: Keseluruhan sistem robot kimpalan merangkumi lengan robot, pengawal, sumber kuasa kimpalan, penentu kedudukan, lekapan, pembersih pistol kimpalan (obor), pagar keselamatan langsir lampu keselamatan, dan sebagainya.
3. Adakah sistem stesen robot memerlukan keperluan persekitaran yang tinggi?
A: Persekitaran ambien yang sesuai ialah: 0~45℃, 20-80%RH (Tiada pemeluwapan).











