penyelesaian robot kimpalan automatik

Bagaimanakah anda memilih stesen kerja yang boleh dipercayai?
Pertama sekali, beritahu kami butiran bahan kerja anda, seperti bahan, ketebalan, dimensi, berat bahan kerja.
kemudian beritahu keperluan anda: kesan jahitan kimpalan yang anda inginkan, persekitaran kerja keselamatan, dan sebagainya
Kemudian kita bincang tentang proses pengeluaran anda, bagaimana anda melakukan kerja pemotongan? Adakah sisihan yang besar antara bahagian ke bahagian?
Akhir sekali, kami mengesyorkan robotik, penentu kedudukan, rel robot, sensor laser, langsir lampu keselamatan, pagar keselamatan, dan sebagainya yang sesuai untuk aplikasi dan spesifikasi yang berbeza agar sesuai dengan proses pengeluaran pelanggan.
Parameter teknikal kedudukan
| Model | JHY4030U-120 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Penebat Motor | F |
| Saiz meja putar | 1200X650mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Rujuk berat sebenar |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Komponen stesen kerja robot
1. Robot kimpalan:
Jenis: Robot kimpalan MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot kimpalan TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot kimpalan laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Penentu Posisi
Jenis berbeza: 1 paksi, 2 paksi, 3 paksi kedudukan, muatan: 300/500/1000kg atau disesuaikan
3. Rel tanah
Jenis: muatan 500/1000kg, panjang ≥3m untuk pilihan.
4. Mesin kimpalan
Jenis: Mesin kimpalan 350A/500A
Watak: boleh digunakan untuk keluli karbon, aluminium keluli tahan karat dan kimpalan tergalvani
5. Obor kimpalan:
Jenis: 350A-500A, disejukkan udara, disejukkan air, tolak-tarik
6. Stesen pembersihan obor:
Jenis: Pembersih obor kimpalan pneumatik automatik
Fungsi: pemotongan dawai kimpal, pembersihan obor, penyemburan minyak
7. Sensor laser (pilihan)
Fungsi: pengesanan kimpalan, kedudukan.
8. Langsir lampu keselamatan (pilihan)
Fungsi: biasanya dipasang pada pagar keselamatan untuk melindungi orang ramai dengan berkesan dengan menyekat langsir lampu keselamatan
9. Pagar keselamatan (pilihan)
Fungsi: Dipasang di pinggir stesen kerja robot untuk mengasingkan peralatan bagi melindungi keselamatan kakitangan
Pakej: Kes kayu
Masa penghantaran: 40 hari selepas pembayaran awal diterima












