Penentu kedudukan kimpalan pengurang RV yang tepat tinggi

Penerangan
● Penentu kedudukan kimpalan terdiri daripada unit putaran meja kerja, unit terbalik dan sistem kawalan elektrik.
● Pergerakan penentu kedudukan boleh dikawal dengan cepat oleh butang mula dan berhenti.
● Fungsi lanjutan kawalan perkaitan dengan peralatan lain.
● dengan kelebihan isipadu padat, penampilan yang baik, ringan dan operasi yang mudah.
● Reka bentuk khas mengikut bahan kerja pelanggan dan prosedur kimpalan disediakan mengikut permintaan
Meja putar penentu kedudukan boleh dibuat dalam bentuk bulat atau bentuk di atas.
Saiz meja putar kimpalan dan muatan paksi boleh disesuaikan.
● Boleh disesuaikan dengan jenama robot lain seperti Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (lukisan motor perlu ditawarkan oleh pelanggan, kemudian kami meninggalkan lubang pemasangan berdasarkan lukisan motor)
Kabinet PLC adalah pilihan.
Diameter Posisi
| Model | JHY4030U-120 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Penebat Motor | F |
| Meja Kerja | 1200*650mm/diameter 1200mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Kira-kira 400kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Produk utama kedudukan kimpalan kami
Penentu kedudukan kimpalan jenis putar kepala-ekor 1 paksi
Penentu kedudukan kimpalan putar menegak kepala-stok 1 paksi
Penentu kedudukan kimpalan berputar mendatar 1 paksi
Penentu kedudukan kimpalan jenis P 2 paksi
Penentu kedudukan kimpalan jenis U 2 paksi
Penentu kedudukan kimpalan jenis L 2 paksi
Penentu kedudukan kimpalan mendatar 3 paksi
Penentu kedudukan kimpalan flip 3 paksi atas-bawah
Pakej: Kes kayu
Masa penghantaran: 40 hari selepas pembayaran awal diterima
Soalan Lazim
S: Adakah kami sebuah syarikat perdagangan atau pengilang?
A: Kami adalah pengeluar dengan lebih daripada 10 tahun pengalaman.
S: Adakah anda mempunyai robotik kimpalan anda sendiri?
A: Ya. Kami juga merupakan pengeluar robotik kimpalan.
S: Di manakah kilang anda terletak? Bagaimanakah saya boleh melawat ke sana?
A: Kilang kami terletak di bandar Wuxi di China.
S: Bagaimanakah anda boleh menjamin kualiti produk?
A: Kami mempunyai sistem kawalan kualiti yang ketat dalam proses pengeluaran dan kami mengalu-alukan pelanggan datang melawat kami untuk memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran.
S: Berapa lama tempoh jaminan?
A: Satu tahun.






