kedudukan kimpalan yang tepat tinggi dengan servo motor
Dimensi Penentu Posisi

Penerangan
POSISI SERVO 2 PAKSA
- Penentu kedudukan untuk sistem robot kimpalan
-1 paksi boleh diputar secara mendatar dan paksi yang satu lagi boleh diterbalikkan ke atas dan ke bawah untuk kimpalan berbilang sudut bagi bahan kerja yang kompleks
- Penentu kedudukan menggunakan peranti pemacu yang sama seperti robot dan tersedia dengan kelajuan tinggi, ketepatan tinggi dan muatan tinggi
- Memberikan kualiti kimpalan yang lebih tinggi
- Badan padat dengan momen, inersia dan kapasiti beban yang dibenarkan yang lebih baik dapat direalisasikan
Boleh disesuaikan dengan jenama robot lain seperti Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (lukisan motor perlu ditawarkan oleh pelanggan, kemudian kami meninggalkan lubang pemasangan berdasarkan lukisan motor)
Kabinet PLC adalah pilihan.
Diameter Posisi
| Model | JHY4030P-080 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Penebat Motor | F |
| Meja Kerja | Diameter 800mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Kira-kira 400kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤300kg / ≤500kg (>500kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Pakej: Kes kayu
Masa penghantaran: 40 hari selepas pembayaran awal diterima
Soalan Lazim
1. S: Bolehkah saya menggunakan penentu kedudukan anda untuk robot fanuc/abb/kuka/yaskawa saya?
A: Ya. Tetapi motor perlu ditawarkan dan dipasang sendiri.
2. S: Bolehkah kedudukan anda bergerak selari dengan robot anda?
J: Ya.






