Penentu kedudukan kimpalan berputar 3 paksi yang cekap tinggi
Dimensi Penentu Posisi

Penerangan
● Penentu kedudukan 3 paksi ini terdiri daripada unit putaran meja kerja, unit putaran mendatar bingkai dan sistem kawalan elektrik.
● 2 meja kerja pada satu kedudukan, hanya perlu memuat dan memunggah bahan kerja pada satu sisi, cekap kerja, dipertingkatkan dan ruang dimampatkan
● Pergerakan penentu kedudukan boleh dikawal dengan cepat oleh butang mula dan berhenti.
● Boleh disesuaikan dengan jenama robot lain seperti Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (lukisan motor perlu ditawarkan oleh pelanggan, kemudian kami meninggalkan lubang pemasangan berdasarkan lukisan motor)
Kabinet PLC adalah pilihan.
Diameter Posisi
| Model | JHY4030S-180 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Penebat Motor | F |
| Meja Kerja | 1800 * 800mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Lebih kurang 1600kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Produk utama kedudukan kimpalan kami
Penentu kedudukan kimpalan jenis putar kepala-ekor 1 paksi
Penentu kedudukan kimpalan putar menegak kepala-stok 1 paksi
Penentu kedudukan kimpalan berputar mendatar 1 paksi
Penentu kedudukan kimpalan jenis P 2 paksi
Penentu kedudukan kimpalan jenis U 2 paksi
Penentu kedudukan kimpalan jenis L 2 paksi
Pengangkat 2 paksi jenis L kedudukan kimpalan
Penentu kedudukan kimpalan mendatar 3 paksi
Penentu kedudukan kimpalan flip 3 paksi atas-bawah
Penentu kedudukan kimpalan kepala-ekor boleh laras stok 2 paksi
Pakej: Kes kayu
Masa penghantaran: 40 hari selepas pembayaran awal diterima
Soalan Lazim
S: Adakah kami sebuah syarikat perdagangan atau pengilang?
A: Kami adalah pengeluar dengan lebih daripada 10 tahun pengalaman.
S: Adakah anda mempunyai robotik kimpalan anda sendiri?
A: Ya. Kami juga merupakan pengeluar robotik kimpalan.
S: Bolehkah kedudukan diletakkan pada logo pelanggan?
A: Ya, kami boleh meletakkan logo anda sendiri di atasnya.
S: Bagaimanakah anda boleh menjamin kualiti produk?
A: Kami mempunyai sistem kawalan kualiti yang ketat dalam proses pengeluaran dan kami mengalu-alukan pelanggan datang melawat kami untuk memeriksa kualiti produk sebelum penghantaran.
S: Berapa lama tempoh jaminan?
A: Satu tahun.






