lengan robot kimpalan mig tig dengan pemutar 2 paksi

Penerangan
Ia sesuai untuk kimpalan automatik, kimpalan jahitan dan kimpalan penembusan pelbagai bahagian logam lembaran besar dan bahagian kompleks.
Robotik tersebut telah lulus pensijilan paten Pejabat Harta Intelek China, dan pensijilan eksport CE.
Saiz muatan dan meja putar bagi penentu kedudukan 2 paksi boleh disesuaikan.
Stesen kimpalan robot ini biasanya mengkonfigurasi peralatan mudah dengan susun atur yang fleksibel. Anda boleh menukar susun atur stesen mengikut situasi di lapangan. Peralatan periferal yang boleh anda pilih termasuk: stesen obor bersih, kedudukan putar, sistem pengesanan laser, kotak kawalan jauh, dan sebagainya. Kami boleh menawarkan latihan teknologi percuma.
Parameter teknikal kedudukan
| Model | JHY4050L-080 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Penebat Motor | F |
| Meja Kerja | Diameter 800mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Kira-kira 400kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Bahan
Kimpalan Keluli Tahan Karat
Kimpalan Aluminium
Kimpalan Keluli Karbon
Kimpalan tiub/paip/plat tergalvani
Kimpalan Gulungan Sejuk
Permohonan
Alat ganti kereta, alat ganti basikal, alat ganti kereta, perabot keluli, tenaga baharu, struktur keluli, jentera pembinaan, peralatan kecergasan, dan sebagainya.
Pakej:Kes kayu
Masa penghantaran:40 hari selepas prabayaran diterima
Soalan Lazim
S: Apakah maklumat yang perlu saya berikan supaya anda boleh mengesyorkan robot yang sesuai untuk saya?
Jawapan: Sila berikan lukisan terperinci bahan kerja, termasuk bahan, ketebalan, kedudukan kimpalan, dimensi dan berat bahan kerja.
S: Bolehkah anda menyediakan perkhidmatan tersuai untuk produk kami?
Jawapan: Ya. Kami akan menyediakan penyelesaian sistem kimpalan robotik profesional mengikut produk khusus anda. Anda hanya perlu menghantar lukisan produk terperinci dan keperluan kimpalan kepada kami, kemudian kami akan menyediakan cadangan teknikal yang disesuaikan untuk anda.
S: Bolehkah anda tunjukkan saya beberapa video aplikasi?
Jawapan: Sudah tentu. Anda boleh menonton semua video aplikasi kami di saluran Youtube kami dengan mencari "Robot perindustrian JHY" atau meminta jualan kami menghantarnya kepada anda.
S: Saya ingin tahu kualiti kimpalan untuk produk kami, apa yang perlu saya lakukan?
Jawapan: Anda boleh menghantar sampel anda ke kilang kami untuk melakukan ujian kimpalan. Selepas menguji kimpalan, kami akan menghantar video dan gambar kimpalan kepada anda untuk rujukan. Kami juga akan menghantar sampel kembali kepada anda untuk pengesahan.












