kedudukan kimpalan pemutar paip dengan servo motor
Dimensi Penentu Posisi

Penerangan
- Penentu kedudukan kimpalan paip ini digunakan untuk pelbagai aplikasi daripada penggulungan paip hingga penentuan kedudukan bahagian yang sangat panjang seperti komponen casis atau tiang lampu jalan.
- Penentu kedudukan kimpalan sangat meningkatkan produktiviti semasa mengimpal paip, aci, roda, siku dan kelengkapan lain.
- Saiz meja putar kimpalan dan muatan paksi boleh disesuaikan, chuck dan roda sokongan tersedia.

- Boleh disesuaikan dengan jenama robot lain seperti – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (lukisan motor perlu ditawarkan oleh pelanggan, kemudian kami meninggalkan lubang pemasangan berdasarkan lukisan motor)
- Kabinet PLC adalah pilihan.
Diameter Posisi
| Model | JHY4010T-050 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Penebat Motor | F |
| Meja Kerja | Diameter 500mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Kira-kira 400kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Permohonan
Alat ganti kereta, alat ganti basikal, alat ganti kereta, perabot keluli, tenaga baharu, struktur keluli, jentera pembinaan, peralatan kecergasan, dan sebagainya.
Pakej: Kes kayu
Masa penghantaran: 40 hari selepas pembayaran awal diterima
Soalan Lazim
1.Q: Bagaimana untuk memilih psitioner kimpalan anda?
A: Sila beritahu kami berat, dimensi benda kerja anda dan tunjukkan kepada kami gambar kedudukan kimpalannya, kemudian kami akan mengesyorkan kedudukan kimpalan yang sesuai.
2. S: Bolehkah saya menggunakan penentu posisi anda untuk robot fanuc/abb/kuka/yaskawa saya?
A: Ya. Tetapi motor perlu ditawarkan dan dipasang sendiri.
3.Q: Adakah anda menerima pesanan tersuai?
J: Ya, kami boleh mereka bentuk kedudukan dengan muatan dan saiz meja kerja yang berbeza.







