sel robot kimpalan dengan pisitioner dan rel gelongsor berjalan
Penerangan
Biasanya, jangkauan terpanjang untuk lengan robot kimpalan ialah 2000mm. Sebaik sahaja bahan kerja terlalu besar untuk digunakan oleh robot 2000mm, rel tanah bergerak akan membantu memanjangkan panjang pergerakan robot. Kabinet kawalan, sumber kuasa kimpalan dan peralatan lain juga boleh direka bentuk berdiri di atas rel.
Sebaliknya, penentu kedudukan kepala-ekor 1 paksi membantu memegang benda kerja yang panjang dan berputar untuk mencapai kimpalan hadapan dan belakang.
Parameter teknikal kedudukan
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Penebat Motor | F |
| Meja Kerja | 1800X800mm / 2500X800mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Lebih kurang 600kg/ Lebih kurang 800kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Parameter teknikal rel bergerak
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Voltan Input Dinilai | Fasa tunggal 220V, 50/60HZ |
| Penebat Motor | F |
| Meja Kerja | 500X500mm (boleh disesuaikan) |
| Berat | Lebih kurang 450kg |
| Muatan Maks. | Beban Paksi ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg boleh disesuaikan) |
| Kebolehulangan | ±0.1mm |
| Kedudukan Berhenti | Mana-mana Jawatan |
Pakej: Kes kayu
Masa penghantaran: 40 hari selepas pembayaran awal diterima
Soalan Lazim
S: Perlukah saya membeli positioner untuk dipadankan dengan robot kimpalan?
Jawapan: Itu bergantung pada kerumitan bahan kerja anda. Jika bahan kerja anda kompleks, maka anda perlu membeli penentu kedudukan untuk dipadankan dengan robot kimpalan.
S: Apakah maklumat yang perlu saya berikan supaya anda boleh mengesyorkan robot yang sesuai untuk saya?
Jawapan: Sila berikan lukisan terperinci bahan kerja, termasuk bahan, ketebalan, kedudukan kimpalan, dimensi dan berat bahan kerja.
S: Bolehkah anda menyediakan perkhidmatan tersuai untuk produk kami?
Jawapan: Ya. Kami akan menyediakan penyelesaian sistem kimpalan robotik profesional mengikut produk khusus anda. Anda hanya perlu menghantar lukisan produk terperinci dan keperluan kimpalan kepada kami, kemudian kami akan menyediakan cadangan teknikal yang disesuaikan untuk anda.
S: Bolehkah anda menghantar jurutera ke negara kita untuk memasang mesin?
Jawapan: Ya. Kami akan menghantar jurutera ke negara anda untuk membantu pemasangan dan pentauliahan, serta latihan. Sebarang masalah, kami juga boleh menyediakan perkhidmatan dalam talian.
S: Saya ingin tahu kualiti kimpalan untuk produk kami, apa yang perlu saya lakukan?
Jawapan: Anda boleh menghantar sampel anda ke kilang kami untuk melakukan ujian kimpalan. Selepas menguji kimpalan, kami akan menghantar video dan gambar kimpalan kepada anda untuk rujukan. Kami juga akan menghantar sampel kembali kepada anda untuk pengesahan.












